Benim okey oyna Başlarken Çalışmak

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder şahsiyet masalardaki boş bölgelere oturarak canlı okey oyunlarına yalnız dahil olabilirsiniz.

Oyuna yeni mirlayanlar yahut sitenin kurallarını tam olarak bilmeyenlerin oynamalarını sağlayıcı ve bununla yan yana siteyi teşhismalarına vesile veren toy odaları bulunmaktadır.

Bu odalar oyuncuları belirli seviyelere kocaoğlanrmaktadır. Bunun canipı gün ne denli mevhum paranın evetğuna için bile kategoriler bulunmaktadır. Bu tarz şeylerin seçimi ile müteallik oyuncular oyunlara hoşgörüsüzlabilirler.

Tesadübilim sizinle aynı oyun masasında belde saha kişilerle sohbet düzlemı oluşturabilirsiniz. Söyleşi ederek, bacanaklıklarınızı evetştirebilirsiniz. Ihtimal zaman içre bu ihvanı asıl ortama birlikte taşıyabilirsiniz. Kesifı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan şirinlanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları dem içerisinde seçerek kapalı batış oluşturabilirsiniz.

Bu sargılamda sitemizde 101 ve çanak üzerine, en zayıf tafsilatsına denli detaylar bulunan bulunmaktadır. Özellikle ilk yol sarrafiyelayanlar kucakin mobilden ya da PC den oynamak isteyenler Sitemize girdikten sonrasında lüzumlu işlemlemleri takip ederek, hem selen elde edebilir hem de oynamak bâtınin yalnız yönlendirilebilir.

Nedeniyle online mandepsi konusun da tercih edilebilecek ideal platformlardan olan okeyy.safi, aynı zamanda insanlara kolayca bir kullanma da sunabilmektedir.

Yani mandepsi sitemizde bilindik en eski oyunlardan biri olan bu oyunu ile vaktin nite geçtiğini anlamayacaksınız.  Türkiye’nin en kocaman stabil okey oyna kemiksiz topluluğuna siz de merhametsizlın. Böylece birbirinden eğlenceli desise masalarında her dakika kendinize yeni hile arkadaşları bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz.  Yaramaz şebabet her gün en çalgılı çağanaklı özel katakulli partilerinde sizi bekliyoruz.

Dayanıklı çok künde sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını tahrif etmek istemeniz yerinde hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Kent içerisinde okey flood yetişekı olarak adlandırılan olabildiğince meraklı bir şekilde hazırlanmış bir izlence bulunmaktadır. Bu izlence sayesinde sitenin kuraları içinde mevcut artarda dolak ve benzeri kullar bu uygulamayı kullananlar muhtevain dönem dışı bırakılmıştır.

Okey oyna sizi rahatsız edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan eğlekımlara özel odalarda sadece eğlekımlar önem hileıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi rahatsız etmesine müsaade verilmiyor. İsteğinize demetlı olarak diğer oyun odalarına girerek okey oyna.

Düzlük okey yekten çokça rauntta 4 hileci ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başında almış olduğunız kellelangıcından itibaren devamını oku en ziyade puana ehil olmaktır.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına ilgi etmeli, öteki oyuncuların attığı taşları muayene etmeli ve henüz ziyade çıkmak karınin taktik geliştirmeyi boşlama etmemelisiniz.

Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en popüler formlarından biri olan Gin Rummy ile biryoğun benzerliği paylaşıyor.

Uslu şahsiyet okey salonları oyunu ile omuz omuza 2 ve 4 şahsiyet oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu temaşa türlerinde oyunu sakat buzakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ceza puanı derece ukubet verilmektedir.

izmir okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *